aizk.lv

Raksti

Dizaineri saka - nebaidāties eksperimentēt ar dažādiem materiāliem, remontējot savu dzīvokli

Vienkāršs veids kā jūsu esošā dzīvokļa stāvokli uzlabot un atsvaidzināt tā vizuālo tēlu un padarīt mūsdienīgāku, ir atsacīšanās no smagnējām mēbelēm un atbrīvot telpu no liekajām mantām, kā arī eksperimentēt ar dažādiem materiāliem veicot remontu. Kā vienu no populārākajiem un ekonomiskākajiem risinājumiem var sasniegt...Read More »


Viss nepieciešamais mājai vienā vietnē - ērti un ātri

Man vienmēr ir paticis savu brīvo laiku aizpildīt ar dažādiem maziem projektiņiem. Manuprāt, tas vienmēr ir lietderīgi pavadīts laiks, kas nes tikai un vienīgi labumu. Piemēram, pēc darba iegriezties garāžā un nedaudz pastrādāt pie jauna galda vai kā cita, kas varētu atdzīvināt manas ģimenes mājas.

Kā arī...Read More »


Kā novados gatavojas ziemai?

Ziema Latvijā ir tas gadalaiks, ko gaidām gan ar lielu prieku, gan ar lielām bažām. Un šoreiz par tām bažām. Vai mēs laikus gatavojamies ziemai? Vai paveicam visu, kas nepieciešams, lai ziemu sagaidītu un pavadītu bez satraukumiem un nepatīkamām emocijām?

Aizkraukle ir mazpilsēta ar visu tai raksturīgo noskaņu. Jauka,...Read More »


Kā sagādāt labākās dāvanas, ja nav laika braukt uz Rīgu?

Dzīve mazākās pilsētās ir ļoti patīkama, jo tur ir mierīgāk, cilvēki viens otru pazīst, pasākumi un svētki ir daudz sirsnīgāki. Tomēr reizēm pie sevis nodomājam, cik labi būt Rīgā, kur var atrast visu nepieciešamo. Un šādas domas noteikti pavisam drīz būs aktuālas arī daudziem aizkraukliešiem, kuri plānos, kā...Read More »


Ja Aizkrauklē nepieciešams nopirkt automašīnu

Auto transports ir svarīga mūsdienu vajadzība, kas nodrošina mums zināmu komforta līmeni, ļauj nokļūt vietās, kur mums nepieciešams, un vispār dod drošības sajūtu, ka nevajadzēs naktī pa rudenīgo laiku kulties uz savu mērķi. Tā nu sanācis, ka Aizkrauklē man ir zināma tikai viena vieta, kur pircējs var izvēlēties starp vairākām...Read More »


Daži padomi pilsētas svētku rīkošanai

Nav šaubu, ka pilsētas svētki ir viens no nozīmīgākajiem notikumiem gadā, ne tikai pilsētas iedzīvotājiem, bet arī pilsētas vadošajiem cilvēkiem un svētku organizatoriem.

Protams, jebkuru svētku organizēšana ir svarīgs un atbildīgs uzdevums, tāpēc uzskatu, ka ik vienam, neskatoties uz to, cik vērienīgs ir plānotais pasākums, ir nepieciešama...Read More »


Lietas, par kurām jāzina

Kad esam mazi, vecāki mūs cenšas pasargāt no daudzām un dažādām lietām, nemaz nedomājot par to, kas ar mums notiks, kad uzzināsim visu patiesību.

Piemēram, ļoti daudzi vecāki dara visu iespējamo, lai bērns pēc iespējas ilgāk ticētu ziemassvētku vecītim, taču katra bērna dzīvē pienāk brīdis, kad viņš...Read More »


Labklājība ir atkarīga no cilvēkiem, kuri to veido

Labklājība ir kas tāds, par ko sapņojam mēs visi. Būt novērtētam citu acīs un darīt visu, lai šo novērtējumu nepazaudētu, bet gluži pretēji – tikai celtu un celtu. Patiesībā jau tas nav tik vienkārši, būt novērtētam, jo cilvēki ir dažādi un katrs uz tevi skatās ar citām acīm...Read More »


Pasūtīt preces internetā – vieglāk nekā liekas!

Pēdējā laikā ar vien vairāk ir novērojams tā, kā sabiedrība piemērojas dažādām jaunajām tehnoloģijām. Nav šaubu, ka laikam ejot mēs vēl vairāk saplūdīsim ar visu jauno un pēc kāda brīža par tādām lietām kā vēstuļu rakstīšana ar roku dzirdēsim tikai pasakās.

Lai arī cik bēdīgi tas nebūtu,...Read More »


Par aukstajā laikā aktuālām tēmām

Lai gan ārā aiz loga ir silts laiks, reizi pa reizei, kā jau kārtīgā Latvijas klimatā tas pienākas, uznāk arī vēsas dienas, kad tā vien gribās ielīst siltās segās un nelīst ārā, kamēr termometra stabiņš aiz loga atkal nerādīs plus trīsdesmit grādu.

Šādās dienās īpaši...Read More »


Nelielās pilsētās varētu attīstīt lauksaimniecību

Lauksaimniecība ir tā nozare, ar kuru Latvija varētu izcelties citu valstu vidū. Jo, manuprāt, Latvija ir ļoti skaista un zaļa, lai gan arī maza. Salīdzinot ar citām lielajām valstīm, mūsu zeme nav tik apbūvēta un ar vien ir palikuši ļoti daudz zemes gabalu, kas nav pat apstrādāti.

Nelielas pilsētas ir īpašas ar to, ka tās vilina cilvēkus ar savumieru un harmoniju, kas valda visur apkārt. Man tik ļoti patīk izbraukt no galvaspilsētas un izbaudīt citu pilsētu mieru, kur ejot pāri ielai nākas pagaidīt,kad garām pabrauks divas mašīnas un viss. Nevis iedegas zāļā gaisma luksaforā, bet...Read More »


Viedokļi par konkrētiem jautājumiem

Šajā dzīvē ir svarīgi tas, ka ik katram no mums, kas šajā pasaulē dzīvo, ir savs unikālais viedoklis. Nav svarīgi par kādu jautājumu ir runa, svarīgi ir tas, ko katrs par to domā un cik labi spēj pastāvēt par savu viedokli.

Mūsdienās bez sava viedokļa neko vairs...Read More »


Aizkraukles pilsētai veltīts sienas kalendārs

Kā jau minēju pašā sākumā, šajā blogā es laika gaitā vēlos runāt par ļoti dažādiem jautājumiem. Un šīsdienas raksts būs viens no pirmajiem pierādījumam tieši tam. Redziet, manuprāt ir tik tiešām svarīgi, ka mēs visu laiku nekoncentrējamies tikai uz kaut kādu vienu vienīgu jautājumu. Tā vietā mums daudz...Read More »