aizk.lv

Jaunumi

Viss nepieciešamais mājai vienā vietnē - ērti un ātri

Man vienmēr ir paticis savu brīvo laiku aizpildīt ar dažādiem maziem projektiņiem. Manuprāt, tas vienmēr ir lietderīgi pavadīts laiks, kas nes tikai un vienīgi labumu. Piemēram, pēc darba iegriezties garāžā un nedaudz pastrādāt pie jauna galda vai kā cita, kas varētu atdzīvināt manas ģimenes mājas.

Kā arī...Read More »


Pasūtīt preces internetā – vieglāk nekā liekas!

Pēdējā laikā ar vien vairāk ir novērojams tā, kā sabiedrība piemērojas dažādām jaunajām tehnoloģijām. Nav šaubu, ka laikam ejot mēs vēl vairāk saplūdīsim ar visu jauno un pēc kāda brīža par tādām lietām kā vēstuļu rakstīšana ar roku dzirdēsim tikai pasakās.

Lai arī cik bēdīgi tas nebūtu,...Read More »


Par aukstajā laikā aktuālām tēmām

Lai gan ārā aiz loga ir silts laiks, reizi pa reizei, kā jau kārtīgā Latvijas klimatā tas pienākas, uznāk arī vēsas dienas, kad tā vien gribās ielīst siltās segās un nelīst ārā, kamēr termometra stabiņš aiz loga atkal nerādīs plus trīsdesmit grādu.

Šādās dienās īpaši...Read More »


Nelielās pilsētās varētu attīstīt lauksaimniecību

Lauksaimniecība ir tā nozare, ar kuru Latvija varētu izcelties citu valstu vidū. Jo, manuprāt, Latvija ir ļoti skaista un zaļa, lai gan arī maza. Salīdzinot ar citām lielajām valstīm, mūsu zeme nav tik apbūvēta un ar vien ir palikuši ļoti daudz zemes gabalu, kas nav pat apstrādāti.