aizk.lv

Dažādi

Dizaineri saka - nebaidāties eksperimentēt ar dažādiem materiāliem, remontējot savu dzīvokli

Vienkāršs veids kā jūsu esošā dzīvokļa stāvokli uzlabot un atsvaidzināt tā vizuālo tēlu un padarīt mūsdienīgāku, ir atsacīšanās no smagnējām mēbelēm un atbrīvot telpu no liekajām mantām, kā arī eksperimentēt ar dažādiem materiāliem veicot remontu. Kā vienu no populārākajiem un ekonomiskākajiem risinājumiem var sasniegt...Read More »


Viss nepieciešamais mājai vienā vietnē - ērti un ātri

Man vienmēr ir paticis savu brīvo laiku aizpildīt ar dažādiem maziem projektiņiem. Manuprāt, tas vienmēr ir lietderīgi pavadīts laiks, kas nes tikai un vienīgi labumu. Piemēram, pēc darba iegriezties garāžā un nedaudz pastrādāt pie jauna galda vai kā cita, kas varētu atdzīvināt manas ģimenes mājas.

Kā arī...Read More »


Pēc sarežģītiem medicīniskiem pakalpojumiem labāk doties uz Rīgu

Facebook

 

Veselība nav tā joma, kurā riskēt un cerēt uz to labāko. Vienkārši ir jāatrod un jāizmanto pašas labākās iespējas – speciālisti, izmeklējumi, ārstēšana. Un ne vienmēr tas viss ir pieejams savā dzīvesvietā – novadā vai mazpilsētā. Mūsu valsts veselības aprūpes sistēma organizēta tā, ka visvairāk speciālistu un medicīnisko...Read More »


Apdrukas - veids, kā arī reģionālajiem uzņēmējiem būt pamanāmiem

Latvijā ir daudz pamanāmu un pat starptautiski atpazīstamu uzņēmēju, kuru vārdi neprasa komentārus. Viņu reklāmas bieži vien ir presē, internetā, uz ēku sienām, pilsētvidē un citās pamanāmās vietās. Un rodas jautājums, vai nelieliem un reģionāliem uzņēmējiem vispār ir iespēja kļūt atpazīstamiem un virzīt savu zīmolu patērētāju vidū.

Piemēram,...Read More »


Labklājība ir atkarīga no cilvēkiem, kuri to veido

Labklājība ir kas tāds, par ko sapņojam mēs visi. Būt novērtētam citu acīs un darīt visu, lai šo novērtējumu nepazaudētu, bet gluži pretēji – tikai celtu un celtu. Patiesībā jau tas nav tik vienkārši, būt novērtētam, jo cilvēki ir dažādi un katrs uz tevi skatās ar citām acīm...Read More »


Viedokļi par konkrētiem jautājumiem

Šajā dzīvē ir svarīgi tas, ka ik katram no mums, kas šajā pasaulē dzīvo, ir savs unikālais viedoklis. Nav svarīgi par kādu jautājumu ir runa, svarīgi ir tas, ko katrs par to domā un cik labi spēj pastāvēt par savu viedokli.

Mūsdienās bez sava viedokļa neko vairs...Read More »


Kādas iespējams mums sniedz Oļegs Solodovs

Šodien vēlos atgriezties pie nesen aplūkotā jautājuma par to, kā būtu iespējams popularizēt tūrismu Aizkrauklē. Redziet, man šķiet ļoti svarīgi, ka cilvēkiem tiek parādīts tas, ka tieši Aizkraukle spēj būt patiešām lielisks neliela ceļojuma galamērķis. Un tas nozīmē, ka mums ir jābūt spējīgiem arvien lielākam cilvēku skaitam parādīt...Read More »


Mobilo ierīču remonts ir vajadzīgs teju ikvienam

Ikvienai pilsētai ir nepieciešams rūpēties par to, ka cilvēki var saņemt visu, kas tiem ir nepieciešams. Tikai un vienīgi tādā veidā ir iespējams parūpēties par to, ka šiem cilvēkiem ir patiesi liels prieks dzīvot attiecīgajā pilsētā un vienmēr justies labi. Un man ir nācies pārliecināties par to, ka...Read More »


Moderni un klasiski risinājumi

Viens no svarīgākajiem faktoriem jebkuras pilsētas attīstībā, pavisam noteikti ir ēku remonts un atjaunošana. Saprotams, ka liela nozīme ir tam, ka pilsēta arvien tiek paplašināta un mums tiek piedāvātas jaunas iespējas. Bet tajā pašā laikā ir svarīgi, ka mēs vienmēr atceramies to, ka ir tā visa pamatā. Proti,...Read More »


Oļegs Solodovs kā iespējamais atbalsts

Ja jau reiz esmu iesācis runāt par kaut kādām iespējām, kuru izmantošana varētu ļaut popularizēt pilsētu un tās apkārtni, tad par šo tēmu arī vēlos turpināt. Saprotams, ka man šie jautājumi ir patiešām svarīgi un liela nozīme ir tam, ka mēs vienmēr meklējam arvien jaunus risinājumus, kas ļautu...Read More »