aizk.lv

Par Projektu

Latvija ir neapšaubāmi skaista. Un ir ļoti svarīgi, ka mēs arvien rūpējamies par zemi uz kuras dzīvojam. Tieši tāpēc es vienmēr esmu pievērsis uzmanību visam, kas notiek man apkārt. Lai arvien varētu meklēt un radīt jaunus risinājumus, kas ļautu dzīvot labāk.

Varētu teikt, ka nedaudz lielāku uzmanību es vienmēr esmu pievērsis pāris konkrētām vietām un to apvidum. Zināmā mērā uz to arī varētu likt lielāku uzsvaru. Tomēr es esmu pilnībā pārliecināts, ka šī bloga ietvaros mēs runāsim par ļoti dažādiem jautājumiem, kas aizskar ne tikai Aizkraukli, bez visu Latviju kopumā.

Starp citu, mans vārds ir Toms. Kopā ar pāris paziņām esmu nolēmis veidot tādu kā blogu, kurā būtu iespējams nedaudz plašāk runāt par savām idejām un paveiktajiem darbiem. Iemesls tam visam ir pavisam vienkāršs. Dalīties pašu pieredzē un apspriest idejas. Un tas viss tāpēc, lai mēs arvien cītīgāk strādātu pie savas dzīves uzlabošanas.

Galu galā, tieši vide kurā mēs dzīvojam tiešā veidā ietekmē arī to, kā mēs paši jūtamies. Līdz ar to ir ļoti svarīgi, ka vienmēr tiek meklēti jauni risinājumi un iespējas. Protams, tam visam seko arī darbi, kas ļauj idejas pārvērst realitātē.

Uzreiz vēlos teikt, ka mani vienmēr ir saistījusi iespēja savā un citu cilvēku labā izmantot visdažādākos risinājumus un pieejas, ļoti dažādām ikdienas problēmām. Šī iemesla dēļ, pavisam noteikti, runa ies arī par tādiem jautājumiem, kas sākotnēji varētu šķist pilnīgi nesaistīti ar bloga pamata tēmu.

Bet nu arī no savas pieredzes varu teikt, ka tieši dažādi sīkumi bieži vien ir tie, kas ilgtermiņā vislielākajā mēra ietekmē mūsu dzīves. Lūk, tieši tāpēc arī tam visam vajadzētu pievērst pastiprinātu uzmanību.

Protams, ja kādam no jums rodas jebkādi jautājumi, droši rakstiet man izmantojot kontaktu formu.

FacebookTwitterGoogle+Share