aizk.lv

Nelielās pilsētās varētu attīstīt lauksaimniecību

Lauksaimniecība ir tā nozare, ar kuru Latvija varētu izcelties citu valstu vidū. Jo, manuprāt, Latvija ir ļoti skaista un zaļa, lai gan arī maza. Salīdzinot ar citām lielajām valstīm, mūsu zeme nav tik apbūvēta un ar vien ir palikuši ļoti daudz zemes gabalu, kas nav pat apstrādāti.

Nopietni pieejot šai lietai, varētu lauksaimniecību attīstīt ne tikai laukos un dažādās nomaļās vietās, bet arī mazākās Latvijas pilsētās, jo lauksaimniecība ir pietiekoši plašs jēdziens, lai atrastu kādu darbības sfēru arī pilsētā, ne tikai ārpus tās.

Kaut vai neliela pilsēta, tai tomēr ir daudzas un dažādas priekšrocības attiecībā pret pilnīgiem laukiem, jo pilsētām ir tādas iespējas kā elektrība, ūdens un tamlīdzīgi. Protams, arī laukos, ja labi grib, to visu var nodrošināt taču domāju, ka ir laiks pieminēt galveno, kāpēc uzskatu, ka mazās pilsētas būtu piemērotas lauksaimniecības attīstīšanai.

Tas ir tāpēc, ka jebkurā pilsētā- lielā vai mazā, ir dažādas specifiskas iespējas, kas nepieciešamas jebkā attīstīšanai, kaut vai darba spēks. Mazā pilsētā darba spēka būs pietiekami, jo mūsdienās darbu meklē ar vien jaunāki cilvēki, cenšoties kļūt patstāvīgi. Tādā veidā būtu iespējams nodrošināt to, ka visi darbi vienmēr tiktu padarīti, un nebūtu jāuztraucas par dažādām strādnieku trūkumu.

field

Tā pat arī pilsētas būtu daudz labāka vieta, kur visu lauksaimniecībā iegūto, piemēram, graudus, uzglabāt. Es runāju, ka pilsētā ļoti izdevīga varētu izrādīties graudu torņu būvniecība. Domāju, ka tas būtu izdevīgi tāpēc, ka caur mazu pilsētu būtu ļoti izdevīgi to visu pārvadāt un arī sakārtot visu turpmākai pārdošanai. Uz lauka, protams, ka to visu darīt nebūtu iespējams.

Nepieciešama dažāda aparatūra un tamlīdzīgas lietas, bet lielā pilsēta tas varētu izmaksāt dārgām. Pirmkārt, jau ceļa izmaksas un kas tik vel ne. Atzīsim, ka mazas pilsētās dažādas izmaksas ir salīdzinoši mazākas, tieši tāpēc tur daudzas lietas darīt ir izdevīgāk, tai skaita, attīstīt lauksaimniecību.

Protams, galvā viss vienmēr izskatās skaisti un perfekti, bet nekad jau nevar zināt to, kā tas viss izskatīsies realitātē. Patiesība jau es pats neesmu eksperts dažādās lauksaimniecības lietās, tomēr tā pat uzskatu, ka šādi risinājumi varētu izrādīties ļoti noderīgi un izdevīgi. Ja vien kādam ir labas ieceres un lieli mērķi, un arī gribasspēks, tad viss ir iespējams un uzskatu, ka tad arī viss izdosies.

barley

Galvenais taču ir tas, lai būtu vēlme kaut ko panākt, tad, manuprāt, arī viss ir iespējams. Ja nebūs vēlmes strādāt un attīstīties, tad arī nekas nenotiks, tāpēc es domāju, ka ir vērts aplūkot dažādas iespējas no visam pusēm, jo kāda vienmēr varētu būt labākā un nest jums panākumus.

Pēc manām domām, vienmēr jācenšas darīt viss iespējamais, lai panāktu iecerēto. Nevar gaidīt, ka kaut kas notiks pats no sevis, viss ir atkarīgs no paša. Tā pat ir arī ar jaunām idejām un iecerēm. Pat ja kāds teiks, ka tam visam nav jēgas, un noteikti kāds tāds atradīsies, atliek vien iet un darīt, un pierādīt pretējo.

Jo tieši tas taču vienmēr ir tas patīkamākais- pierādīt citiem, ka viss ir iespējams. Tam nevajadzētu būt galvenajam iemeslam, kāpēc kaut kas vispār tiek darīts, tomēr tā ir kā balva pašam sev, kad iecerētais ir arī panākts, un ar to var lepoties.

FacebookTwitterGoogle+Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *