aizk.lv

Labklājība ir atkarīga no cilvēkiem, kuri to veido

Labklājība ir kas tāds, par ko sapņojam mēs visi. Būt novērtētam citu acīs un darīt visu, lai šo novērtējumu nepazaudētu, bet gluži pretēji – tikai celtu un celtu. Patiesībā jau tas nav tik vienkārši, būt novērtētam, jo cilvēki ir dažādi un katrs uz tevi skatās ar citām acīm un citā gaismā.

Domāju, ka ļoti daudzi, ne tikai es, ir novērojuši to, ka cilvēkiem bieži vien patīk pārspīlēt un speciāli kādu kaunināt un runāt par viņu sliktu. To sauc par skaudību un dažreiz arī par liekulību, tā pārņem cilvēku no visām pusēm un nelaiž viņu vaļā, kamēr nav otru nokauninājis un panācis savu.

It kā jau varētu teikt, ka savu labklājību mēs veidojam katrs pats. No mums ir atkarīgs, cik labi dzīvosim, kādā darbā strādāsim un ar kādiem cilvēkiem kopā pavadīsim savu brīvo laiku. Ja katram ir skaidras savas prioritātes, tad nav šaubu, ka iespējams paveikt jebko, ja vien mērķtiecīgi uz tām sniedzas.

view

Tomēr bieži vien ar to nepietiek un ir reizes, kad citi panāk to, ka viņu sliktajiem vārdiem sākat ticēt arī jūs pats, un tas noteikti ir kas tāds, ar ko nevēlētos saskarties neviens.

Patiesībā jau pašā sākumā, runājot par labklājību, vajadzētu noskaidrot, kas tas patiesībā ir. Bieži vien ar vārdu „labklājība” mums asociējas finansiālais stāvoklis un tas, kā cilvēki uz mums skatās, kādā gaismā viņi mūs redz.

Protams, katrs no mums vēlās, lai citu acīs mēs būtu veiksmīgi un mūsu dzīve izskatītos diez gan perfekta, taču skarbā patiesība ir tāda, ka neviens tāds nav un nekad arī tāds nebūs, tāpēc mums ir jāmāk nolaisties no mākoņiem un tikt galā ar to realitāti, kāda mūs sagaida patiesībā. Un nav jau tā, ka īstā dzīve būtu ļoti slikta, ja vien mēs protam to kā nākas aizvadīt, tad tā arī izveidosies tāda, kādu mēs to vēlamies.

urban

Vienmēr mums būs cilvēki, kuru dzīve izskatīsies labāka nekā mūsējā, kuri liksies gudrāki, kompetentāki un kas tik vēl nē. Dažbrīd tā patiešām var šķist un reizēm arī kāds no šiem cilvēkiem būs sasniedzis vairāk nekā jūs, tomēr tas spēka ir ikvienam.

Un patiesībā jau pārējiem tam vajadzētu būt nedaudz vieglāk, jo jau ir no kā ņemt piemēru, lai zinātu, no kā izvairīties, lai nepieļautu tās pašas kļūdas ko citi, bet mērķtiecīgi sniegtos pēc rezultāta. Kompetenta cilvēka biogrāfijas fakti var izrādīties vairāk kā noderīgi, tāpēc nekautrējieties tos izmantot un arī jūsu ceļš uz labklājību būs iesācies veiksmīgi.

Vienmēr ir jāatrod labākais veids, kā panākt vēlamo. Ja es nolēmis, ka savu dzīvi saistīsiet ar sportu, tad atrodiet kādu, kam vēlaties līdzināties un nav šaubu, ka ar viņu dzīves pieredzi varēsiet uzlabot savu ceļu līdz panākumiem.

Nekas jau šajā dzīvē nav viegli un instrukcijas, ko un kā labāk darīt nav nevienam, tomēr ir daži, kas saprot, ka mācīties var ne tikai no savām, bet arī no citu kļūdām, un šie cilvēki ir uzvarētāji, jo tādā veidā viņiem nenākas ar skarbo dzīvi saskarties pašiem, viņi šiem šķēršļiem itin viegli paiet garām.

FacebookTwitterGoogle+Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *