aizk.lv

Kā sagādāt labākās dāvanas, ja nav laika braukt uz Rīgu?

Dzīve mazākās pilsētās ir ļoti patīkama, jo tur ir mierīgāk, cilvēki viens otru pazīst, pasākumi un svētki ir daudz sirsnīgāki. Tomēr reizēm pie sevis nodomājam, cik labi būt Rīgā, kur var atrast visu nepieciešamo. Un šādas domas noteikti pavisam drīz būs aktuālas arī daudziem aizkraukliešiem, kuri plānos, kā piepildīt savus dāvanu maisus, ko likt zem Ziemassvētku eglītes. Dāvanu iegāde ir satraucošs un arī ļoti subjektīvs process, tāpēc nelielā pilsētā veikalu piedāvājums var nespēt apmierināt daudzveidīgo pieprasījumu. Un ne visiem taču būs iespēja un vēlēšanās pēc dāvanām speciāli doties uz Rīgas veikaliem. Tāpēc varu ieteikt aizkraukliešiem dažus veidus, kā atrast oriģinālas dāvanas un daudzveidīgāk piepildīt savu dāvanu maisu, nedodoties uz galvaspilsētu.

  • Apmeklējiet amatnieku tirdziņus. Sirsnīgas un gādīgu roku izgatavotas Ziemassvētku dāvanas meklējiet amatnieku tirdziņos, kas parasti tiek organizēti pirmssvētku laikā. Tirdziņi notiek ne tikai pilsētās, bet arī novados un pagastos. Tajos ar saviem darinājumiem satiekas visi radošie un talantīgie rokdarbnieki, amatnieki, piedāvājot savus izstrādājumus iegādāties kā Ziemassvētku dāvanas un jaukus dekorus. Šādas dāvanas noteikti būs daudz vērtīgākas nekā tās, kas ražotas Ķīnā un ir bezpersoniskas.
  • Pērciet interneta veikalos. Bet, ja tirdziņu piedāvājums nevar remdēt jūsu vēlmes pēc oriģinālām un katram saņēmējam piemērotām dāvanām, tad vienmēr var izpalīdzēt interneta veikali, kuros var iepirkties no jebkuras vietas. Jums ne soli nav jādodas ārpus Aizkraukles. Interneta veikalos preces var pasūtīt un pirkumus apmaksāt attālināti. Arī saņemt preces var dažādos jums ērtos veidos – ar kurjeru, pakomātā vai Latvijas Pastā.
  • Ieskatieties fromme.lv un pērciet dāvanu kartes. Un trešo variantu piedāvāšu no savas pieredzes. Es šad tad izvēlos apdāvināt mīļos cilvēkus ar dāvanu kartēm, jo tādā veidā nekļūdos ar dāvanas izvēli. Saņēmējs pats var izvēlēties krāsu, modeli vai arī veidu, kā iztērēt saņemto dāvanu karti. Un ar dāvanu kartes palīdzību var arī uzdāvināt kādus pakalpojumus. Man gan piedāvājuma, gan apkalpošanas ziņā ļoti patīk dāvanu serviss fromme.lv. Tajā ir 900 dažādas dāvanu kartes katram dzīves gadījumam. Un iegādāties tās var dažu minūšu laikā. Saņemt ērti var jebkurā Latvijas vietā un pat ārzemēs, jo var izdrukāt no e-pasta dāvanu karti pats.

Lai jums zem eglītes lieliskas Ziemassvētku dāvanas!

FacebookTwitterGoogle+Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *