aizk.lv

Ja Aizkrauklē nepieciešams nopirkt automašīnu

Auto transports ir svarīga mūsdienu vajadzība, kas nodrošina mums zināmu komforta līmeni, ļauj nokļūt vietās, kur mums nepieciešams, un vispār dod drošības sajūtu, ka nevajadzēs naktī pa rudenīgo laiku kulties uz savu mērķi. Tā nu sanācis, ka Aizkrauklē man ir zināma tikai viena vieta, kur pircējs var izvēlēties starp vairākām lietotām automašīnām, ja vien tās nav tik ļoti nodzītas, ka iepriekšējie īpašnieki tās nodevuši lūžņos. Proti, lietotus auto iespējams iegādāties tirdzniecības placī Gaismas ielā 14, kas atrodas aiz universālveikala.

jaunais autoVēl jau pastāv iespējas iegādāties automašīnu arī no privātīpašnieka, izmantojot Latvijā populārus sludinājumu dēļus, piemēram, ss.lv, reklama.lv vai zip.lv, taču tas ir daudz riskantāk, kā jebkurā citā vietā, kur var nopirkt jau lietotu transportu, jo pirkt no privātas personas ir riskantāk tāpēc, ka pēc nekvalitatīva transporta pārdošanas pārdevējs var pazust līdz ar galiem.

Var jau gadīties arī kašķis ar auto plača pārvaldniekiem, taču šeit sarunāt ir lielākas iespējas, jo nevienam netīk negatīva publicitāte. Turklāt auto plači parasti sadarbojas arī ar dažādām līzingu un kredīta izsniegšanas iestādēm.

Tomēr kas ir labi – ar auto preču veikaliem Aizkrauklei ir paveicies. Ja jums nepieciešamas ir ziemas riepas, tad jums tās ir iespēja izvēlēties pat vairāk nekā 7 veikalos, nemaz nerunājot par iespējām kaut ko iegūt n-tajos servisos, kuri sadarbojas katrs ar savu piegādātāju.

Un ja jau iegādātas ziemas riepas, tad tās uzlikt vispār nav problēmu, jo to šajā novadā ir vairāki desmiti. Taču, ja jums rūp kvalitāte, tad labāk būtu izvēlēties servisu, kurš ir oficiāli reģistrēts, jo no tāda var arī prasīt pretī labi padarītu darbu. Vairāki atrodami uz Jaunceltnes ielas, daži ir Mednieku ielā, taču daudzi servisi izkaisīti arī pa citām Aizkraukles vietām.

Neviens nav teicis, ka automašīnas iegāde būs viegls uzdevums. Ja ar piedāvājumu Aizkrauklē ir par maz, tad Rīga atrodas vien nepilnu 90km attālumā, un tur jau ir iespēja izvēlēties pēc sirds patikas un finanšu iespējām.

FacebookTwitterGoogle+Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *