aizk.lv

Finanšu pakalpojumi Aizkrauklē

Elektroniskie norēķini, alga bankas kontā, naudas pārskaitījumi internetbankā – tas viss ir mūsdienīga cilvēka dzīvē katru dienu. Tāpēc katram ir nepieciešami finanšu pakalpojumi, lai uzturētu kārtībā savu naudas plūsmu. Lielākajās pilsētās ar to nav problēmu, jo bankomāti ir uz katra stūra, arī visu banku filiāles ir pieejamā attālumā. Tomēr ne visā Latvijā šādi pakalpojumi ir brīvi pieejami. Mazākās pilsētās bieži vien šo pakalpojumu sniedzējiem nav izdevīgi uzturēt savas filiāles un bankomātus, jo nav tik daudz klientu, liela daļa arī izmanto internetbanku.

Bankas un bankomāti

 

bankomāts Ja runājam par Aizkraukli, tad situācija nav slikta, bet varētu būt labāka, jo pilsētā ir tikai Swedbank filiāle. Bankomāti ir jau pieminētajai Swedbank un bankai Citadele. Protams, ka iedzīvotāji varētu vēlēties, lai šādu finanšu punktu Aizkrauklē ir vairāk, bet tie galu galā ir biznesa lēmumi, visu nosaka izdevīgums un peļņa. Tāpēc jāsamierinās ar reālo situāciju.

Un galu galā ir taču daudz citu alternatīvu, kā ātri un ērti saņemt finanšu pakalpojumus. Un ne tikai bankas konta apkalpošanu, bet arī citus, kas saistīti ar šo jomu. Populārākie varētu būt kreditēšanas pakalpojumi. Par šo jomu visu informāciju var uzzināt internetā, atrast sev piemērotākos pakalpojumus. Un ne vienmēr atrašanās vieta ir šķērslis, lai tos izmantotu. Daudzi kredīti noformējami internetā, nav vajadzības klātienē neko parakstīt, viss notiek virtuāli. Vēl tiek piedāvāts noformēt savas finansiālās saistības ar Latvijas Pasta starpniecību. Un to noteikti var izdarīt visi Aizkraukles iedzīvotāji, kuriem tas ir aktuāli. Un vēl tagad arī daudzos veikalos ir pieejams pakalpojums, kas ļauj noformēt ātros naudas aizdevumus. Atliek tikai painteresēties par šo iespēju.

Viss priekš mūsu finansēm atrodams internetā

 

internet-bankBet, ja runājam par nopietnākām finansiālajām saistībām, tad ir arī tādi aizdevēji, kuri vienlīdz atsaucīgi strādā ar visas Latvijas iedzīvotājiem, neskatoties uz viņu dzīvesvietu. Ja ir vajadzīgs hipotekārais kredīts, kredītu apvienošana vai citi ilgtermiņa aizdevumi, tad var ieskatīties mājaslapā latvijashipoteka.lv. Tur ir pieejama izsmeļoša informācija, kredītu kalkulators, kas ļauj aprēķināt, cik tieši jums izdevīga būs kredītu apvienošana. Un turpat mājaslapā ir arī pieteikuma anketa, ar kuru var pieteikties vēlamajam aizdevumam un iesniegt aizdevējam izskatīšanai. Tas nozīme, ka arī Aizkraukles iedzīvotāji brīvi var izmantot šos pakalpojumus, pat neizejot no mājām. Pēc tam, kad pieteikums ir izskatīts, kas parasti notiek jau vienas darba dienas laikā, aizdevumu speciālists pats sazinās ar potenciālo klientu, lai vienotos par tālākajiem risinājumiem.

Digitālo risinājumu nozīme pieaug

 

digitali risinajumiMans novērojums ir tāds, ka finanšu pakalpojumu jomā lēnām virzās uz to, ka arvien mazinās tiešas saskares vajadzība, klientu apkalpošana, papīru kalni un gaidīšana rindās. Tas samazina finanšu uzņēmēju izdevumus, jo nav jāuztur nerentablas filiāles, kā arī taupa klientu laiku, jo visu var nokārtot attālināti. Salīdzinot ar situāciju pirms vairākiem gadiem, ļoti daudzi finanšu jomas pakalpojumi ir digitalizēti. Tagad pat no sava viedtālruņa var paveikt visu nepieciešamo. Ja godīgi, es pats neatceros, kad pēdējo reizi biju savas bankas filiālē, laikam, kad atvēru tajā kontu pirms trijiem gadiem.

Šajā ziņā aizkraukliešiem gan noteikti vajadzētu piedāvāt noderīgu informāciju, kā savus finanšu jautājumus risināt ērtāk un ātrāk, nebraucot uz citu pilsētu, negaidot rindā. Īpaši šāda informācija noderētu vecākajai paaudzei, lai atvieglotu viņu ikdienu un naudas plūsmas pārvaldību.

FacebookTwitterGoogle+Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *