aizk.lv

Daži padomi pilsētas svētku rīkošanai

Nav šaubu, ka pilsētas svētki ir viens no nozīmīgākajiem notikumiem gadā, ne tikai pilsētas iedzīvotājiem, bet arī pilsētas vadošajiem cilvēkiem un svētku organizatoriem.

Protams, jebkuru svētku organizēšana ir svarīgs un atbildīgs uzdevums, tāpēc uzskatu, ka ik vienam, neskatoties uz to, cik vērienīgs ir plānotais pasākums, ir nepieciešama neliela palīdzība.

Pavisam noteikti ir jāsāk ar organizatoriskām lietām – programmas plānošana, dažādas izklaides, brīvā laika pavadīšana veidi, ēdināšana un viss cits, kas liek cilvēkiem justies labi, tomēr uzskatu, ka jāpievērš uzmanība arī mazākām lietām, kuras bieži vien nepamanām, tomēr tās tik un tā ir pat ļoti svarīgas.

Ja jums uzdotu jautājums – kas ir tas, kas jūsos rada svētku sajūtu, ko jūs atbildētu? Minēšu ka tās būtu jau iepriekš minētās aktivitātes, dažādas nodarbes, atraktīva mūzika un jautrība visapkārt.

music

Protams, tā arī ir, tomēr, vai esat iedomājušies par to, kā būtu staigāt pa pilsētu, ka ne ar ko neatšķiras no ikdienas, tikai attiecīgās vietās jums ir piedāvāta kāda izklaide?

Nekas nav izrotāts, nekas nav padarīts košāks un interesantāks, nekā tas ir parasti. Un šī arī ir tā lieta, kurai šodien vēlos pievērst jūsu uzmanību, jo, manuprāt, arī dekorācijām ir liels spēks attiecīgās noskaņas radīšanai un dekorēšanai vajadzētu pieiet nopietni.

Protams, mums katram ir atšķirīgi uzskati par to, kas ir izdevušies svētki, tomēr ikvienam vajadzētu novērtēt pūles, ko svētku organizatori ir ielikuši, veidojot katru no mazajiem pasākumiem, kas iekļauti svētku programmā.

city

Noteikti ir jāpadomā par pilnīgi visiem pilsētas iedzīvotājiem-kā lieliem, tā arī maziem, jo izklaidēties grib pilnīgi visi. Manuprāt, ir netaisnīgi teikt, ka noguruši ir tikai pieaugušie, jo tā nebūt nav.

Lai gan, iespējams, pieaugušo problēmas ir nopietnākas, nevar teikt, ka viņējās būtu svarīgākas, jo attiecīgajā vecumā, katram savas problēmas šķiet vissvarīgākās un nopietnākās, un ikviens ir pelnījis no tām atpūsties, arī bērni.

Par to, lai visi justos atpūtušies noteikti atbild dažādi nelieli pasākumi un aktivitātes. Pieaugušajiem tie varētu būtu koncerti un teātra uzvedumi, ko sarūpējuši vietējie bērni un viņu skolotāji, bet bērniem – dažādas piepūšamās atrakcijas, nelielas stafetes un tamlīdzīgi.

Patiesībā jau pilnīgi visiem ir iespējams piemeklēt ko tādu, kas viņiem sagādātu prieku un radītu gandarījumu, ja vien tikai pietiekoši daudz pie tā piedomā.

people

Neviens cilvēks vēl nav bēdājies par to, ka veltījis pārāk daudz laika pasākumam, kas gala rezultātā ir izdevies izcils, gluži pretēji – vienmēr var priecāties par to, ka viss ir izdevies un pūles nav bijušas veltīgas un ar tieši tādu motivāciju vajadzētu strādāt un rīkoties visu laiku.

Vēl viena lieta, kam pievērst uzmanību- dekorācijas. Manuprāt, dekorācijas ir viena no svarīgākajām svētku sastāvdaļām, jo tieši tās rada šo līksmības sajutu, ko visi tik ļoti gaida. Ja pilsētā iebrauktu kāds nezinātājs, tad tieši dekorācijas ir tās, pēc kurām viņš varētu apteikt to, ka tieši sājā brīdī pilsētā norisinās svētki.

Tie ir dažādi plakāti, svētku virtenes un tamlīdzīgas dekorācijas, kas izdaiļo un padara krāšņu visu apkārtni. Tāpat arī lieliskas dekorācijas ir baloni, kas pavisam noteikti patīk ikvienam, jo īpaši bērniem.

city

Tie var kalpot ne tikai kā dekorācija, bet arī kā lielisks izklaides avots bērniem. Lieliskā krāsaino balonu dāvana bērniem noteikti būs liels prieks, kas viņa acīs svētkus padarīs vēl daudzreiz skaistākus un patīkamākus.

Dekorācijas nu dien ir svarīga svētku sastāvdaļa, bet tik pat svarīgs ir tas, vai cilvēkiem tiek piedāvāta arī svētku kulminācija, ko gaida pilnīgi visi. Es runāju par lielu zaļumballi vai ko tamlīdzīgu, kur ikviens var izdejoties pēc sirds patikas un kārtīgi atpūsties līdz pat rīta gaismai.

Nešaubos, ka, ja svētku organizatori pienācīgi neparādītu to, ka svētku kulminācija tik tiešām būs, liela daļa cilvēku uz svētkiem neietu vispār. Par to tik tiešām ir vērts aizdomāties visiem, īpaši jau tiem, kas atbild par to, lai svētkos viss izdotos kā cerēts.

balloons

Protams, nekad nevar apredzēt to, kāds cilvēkiem būs noskaņojums un ko no svētkiem katrs vēlas sagaidīt, tomēr nav šaubu, ka, ja organizatori šim pasākumam pieies nopietni, tad tik tiešām nekādu aizķeršanos nebūs un visi varēs labi pavadīt laiku.

Jo tieši tas taču ir pats galvenais, vai ne tā? Lai visi varētu priecāties un ar jaunu sparu gaidīt nākamo gadu un nākamos svētkus, kuriem vajadzētu būt vēl labākiem un vēl krāšņākiem par iepriekšējiem!

FacebookTwitterGoogle+Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *