aizk.lv

Atpūta

Lauku iedzīvotājiem aktuāli - kvalitāte par izdevīgu cenu

 

Iedzīvotāju ienākumu līmenis visā Latvijā noteikti nav tāds, kādu mums gribētos redzēt. Algas vairumam ir daudz zemākas, nekā būtu nepieciešams, lai vispār segtu ģimenes pamatvajadzības, tāpēc ik diena paiet spriedzē un nemitīgā rēķināšanā, lai saprastu, kas ir prioritātes, no kuriem pirkumiem var izvairīties, ko var atrast lētāk, ko...Read More »


Daži padomi pilsētas svētku rīkošanai

Nav šaubu, ka pilsētas svētki ir viens no nozīmīgākajiem notikumiem gadā, ne tikai pilsētas iedzīvotājiem, bet arī pilsētas vadošajiem cilvēkiem un svētku organizatoriem.

Protams, jebkuru svētku organizēšana ir svarīgs un atbildīgs uzdevums, tāpēc uzskatu, ka ik vienam, neskatoties uz to, cik vērienīgs ir plānotais pasākums, ir nepieciešama...Read More »


Veselības aprūpe Aizkrauklē

Lai arī kur cilvēki izvēlētos dzīvot, viņiem vienmēr būs aktuāli jautājumi par veselības aprūpes pieejamību savas dzīvesvietas tuvumā. Protams, ka ir ērti, ka turpat netālu pieejams ģimenes ārsts, zobārsts un citi aktuāli speciālisti.

Šajā ziņā Latvijā pēdējās desmitgadēs situācijā ir mainījusies dažādos virzienos, jo katrs nākamais ministrs īsteno savas reformas. Iestādes...Read More »


Dabas parks "Daugavas ieleja''

Facebook

“Daugavas ieleja” ir parks ar seno vēsturi un vieta, kur var aplūkot retas augu un dzīvnieku sugas. “Daugavas ieleja” dibināta 1987. gadā un tās mērķis ir aizsargāt Daugavas senlejas posmus. Kopēja parka platība ir 1091 ha, no tiem 20,6% aizņem Daugava.

Dažreiz gadās aizlaisties uz Aizkraukli un...Read More »