aizk.lv

Aizkraukle

Daži padomi pilsētas svētku rīkošanai

Nav šaubu, ka pilsētas svētki ir viens no nozīmīgākajiem notikumiem gadā, ne tikai pilsētas iedzīvotājiem, bet arī pilsētas vadošajiem cilvēkiem un svētku organizatoriem.

Protams, jebkuru svētku organizēšana ir svarīgs un atbildīgs uzdevums, tāpēc uzskatu, ka ik vienam, neskatoties uz to, cik vērienīgs ir plānotais pasākums, ir nepieciešama...Read More »


Aizkraukle un tās piedāvājums

Aizkraukle ir neliela, kompakta un sakārtota pilsēta, kas ir ideāli piemērota ģimenēm, senioriem un arī uzņēmējiem. Varbūt kāda no šīm grupām to varētu apšaubīt, taču paskaidrošu, kāpēc tā uzskatu.

Kas ir svarīgi ģimenēm, kurās aug bērni? Sakārtota, sakopta un droša vide, tuvu visas iespējamās izglītības iestādes, iespējas atpūsties, sportot, pieejama veselības...Read More »


Optimizācija, kas noder nelielajās pilsētās

Nelielas pilsētas ir īpašas ar to, ka tās vilina cilvēkus ar savumieru un harmoniju, kas valda visur apkārt. Man tik ļoti patīk izbraukt no galvaspilsētas un izbaudīt citu pilsētu mieru, kur ejot pāri ielai nākas pagaidīt,kad garām pabrauks divas mašīnas un viss. Nevis iedegas zāļā gaisma luksaforā, bet...Read More »


Aizkraukle ziemā

Facebook

Tā jau vien šķiet, ka tūrisma sezona ir noslēgusies un nu mēs daudz vairāk laika sāksim pavadīt mājās, kur tad arī aizvadīsim garos ziemas vakarus. Protams, priekšā vēl gada skaistākie svētki un jaunā gada sagaidīšana. Tomēr ir svarīgi saprast to, ka nereti tieši ziema ir īstais laiks, lai...Read More »


Dzīve Aizkrauklē

Facebook

Līdz 1990. gadam saukta par “Stučku”, atrodas Vidzemes dienvidu daļā, tai cauri tek Daugava un atrodas Pļaviņu HES ūdenskrātuve. Pilsēta ar bagātu vēsturi un dabu, kas tiek saukta par  Aizkraukli. Pilsētas nosaukums no latiņu valodas vārda Ascrad vai Asscrade, bet tas, savukārt, cēlies no upītes Ašķeres nosaukumā,...Read More »